Plac Dominikański 3, 50-159 Wrocław

sun: 10:00 - 20:00; next sunday (30.06): trading day

Українська Polski

Dzień kobiet: daj więcej, niż chciałeś!

News date: 1 March 2023

Rozglądasz się za prezentem na Dzień Kobiet, ale nie chcesz popełnić gafy z nietrafionym podarunkiem? Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

 

Daj więcej, niż chciałeś – wręczając kartę prezentową

Specjalnie z okazji święta naszych wyjątkowych pań w dniach 1-8 marca od 13:00 do 21:00 przygotowaliśmy promocję: przy zakupie karty za min. 130 zł, doładujemy ją dodatkową kwotą 20 zł. Wystarczy, że odwiedzisz nasz Info Punkt w godz. 13:00-21:00.

Ważne!

  • Akcja odbywa się w dniach: 1-8 marca od 13:00 do 21:00
  • Lepiej się pospiesz, dziennie mamy do rozdania tylko 100 dodatkowych doładowań.
  • Z promocji można skorzystać raz.

 

Podaruj wyjątkowy upominek

Dla ukochanej

Twoja partnerka z pewnością ucieszy się z prezentu, który oddziałuje na zmysły! Eleganckie perfumy lub zestaw kosmetyków do masażu to dobry wybór. Oznaką miłości będzie też biżuteria – zajrzyj do jednego z naszych salonów (albo do wszystkich 😉) i zdecyduj, która błyskotka będzie współgrać z obdarowaną osobą. Wśród trendów nadal królują łańcuchy, transparentne materiały i roślinne kształty. A może to czas na kultową bransoletkę z przywieszkami?

 

Dla mamy

Jeśli Twoja mama jest domatorką, z okazji Dnia Kobiet spraw jej nowy ulubiony kubek na herbatę wraz z selekcją pysznych smaków i czymś słodkim. Na pewno doceni czas, który razem spędzicie przy rozmowie. Spróbuj też rozejrzeć się za czymś, co zmotywuje ją do uprawiania hobby – kijki do nordic walking, poradniki dotyczące szycia czy akcesoria do makijażu czekają!

 

Dla najlepszej przyjaciółki

Dzień kobiet to świetna okazja do sprawienia drobnego upominku swojej przyjaciółce. Pyszna czekolada, regenerujący krem do rąk, ozdobna apaszka albo skarpetki z zabawnym nadrukiem – to wszystko i wiele więcej – do kupienia w naszym centrum. Mały gest może poprawić jej nastrój na długo!

 

PS Obserwuj nas na Instagramie i zainspiruj się do świetnych pomysłów na prezenty. Wszystkie do złapania w Galerii Dominikańskiej!