Plac Dominikański 3, 50-159 Wrocław

śr: 09:30 - 21:00; Najbliższa niedziela (26.05): niehandlowa

English Українська

Przewietrz głowę, chodź na spacer!

 

Zobaczyć, dotknąć, posłuchać… Aby poznać wszystkie tajemnice miasta, najlepiej wyruszyć na długi spacer! Lato sprzyja plenerowym eskapadom, a Wrocław daje wiele możliwości na ciekawe spędzenie wolnego czasu.

 

Przyłącz się do naszych bezpłatnych pieszych wycieczek po mieście, podczas których poznasz nie tylko największe ekoperełki stolicy Dolnego Śląska, ale będziesz też mógł przekonać się, w jak prosty sposób można zmienić swoje nawyki i zacząć żyć w zgodzie z naturą.

 

8 tygodni to 8 wspólnych spotkań i 8 prostych kroków do bycia eko. Nie wyrzucamy, oszczędzamy, praktykujemy zero waste, budujemy w duchu eko, tworzymy, segregujemy, chronimy, zielenimy – oto hasła przewodnie poszczególnych spacerów. Co dokładnie zobaczysz? Niespodzianka! Możesz być jednak pewien, że zaprowadzimy cię do miejsc na co dzień niedostępnych dla zwiedzających lub na pierwszy rzut oka w ogóle niekojarzonych z ekologią.
 

Zapisz się na nasze ekospacery i zgarnij designerskie upominki – autorską ekomapę Wrocławia i magnesy albo plakaty z ilustracjami Malwiny Hajduk. Nie zapomnij o zapisie do #maszokazje!
 

.wrapper-white h5 {color: transparent; margin-bottom: -22px !important; overflow: hidden; position: relative;}