sob: 09:30 - 21:00; Najbliższa niedziela (24.01): niehandlowa en

Wirtualny doradca Galerii Dominikańskiej czeka na Ciebie!

Data dodania: 30 września 2020

Poznajcie się! Oto Monika, wirtualny doradca Galerii Dominikańskiej 🙂 Możesz z nią porozmawiać na naszej stronie internetowej lub profilu na Facebooku. Poszukujesz informacji o parkingu, dostępnych sklepach i usługach, a może interesują Cię nasze restauracje? Na pytania m.in. w tych tematach odpowie właśnie Monika!

 

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, wprowadzamy nowe narzędzie komunikacji, dzięki któremu możecie w prosty i szybki sposób znaleźć odpowiedzi na Wasze pytania. Wskazówki dotyczące dojazdu do naszego centrum handlowego komunikacją miejską, lokalizacja samodzielnej stacji naprawy rowerów czy godziny otwarcia są na wyciągnięcie klawiatury Waszego telefonu czy komputera.

 

Jak to działa?

To naprawdę nie jest skomplikowane!

Na stronie internetowej w prawym dolnym rogu i profilu na Facebooku wyświetli się Wam okienko czatu. Waszą rozmówczynią będzie Monika, nasz wirtualny doradca. Wystarczy, że klikniecie w wybrane komunikaty, a doprowadzą Was one do potrzebnych informacji. Dzięki temu narzędziu nie musicie czekać na odpowiedź na maila, wiadomość czy telefon.

 

Monika cały czas się uczy, więc starajcie się jak najbardziej precyzyjnie stawiać pytania, aby mogła jak najsprawniej Wam doradzić.

Będzie Twoją asystentką codziennego korzystania z Galerii Dominikańskiej i jej możliwości.
Jeżeli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami pod adresem marketing[at]galeria-dominikanska.pl