Plac Dominikański 3, 50-159 Wrocław

nie: 10:00 - 20:00; Najbliższa niedziela (30.06): handlowa

Українська English

W listopadzie #MaszOkazję na kulturę

Data dodania: 13 listopada 2023

#MaszOkazje to program kuponowy z ofertami specjalnymi w sklepach Galerii Dominikańskiej, ale nie tylko. Klubowicze mogą skorzystać również z promocji u partnerów zewnętrznych #MaszOkazje – m.in. w Teatrze Współczesnym, Teatrze Polskim oraz Vertigo Jazz Club & Restaurant.

Aby skorzystać z ofert specjalnych wystarczy zalogować się do programu na stronie https://galeria-dominikanska.pl/maszokazje i aktywować przy kasie wybrane kupony. W #MaszOkazje znajdują się zniżki do sklepów, kawiarni, restauracji a także do partnerów zewnętrznych – teatrów, miejsc kulturalnych, parku trampolin, a także na audiobooki.

Wrocław, który w 2016 roku został Europejską Stolicą Kultury, jest jednym z większych w Polsce ośrodków teatralnych. Oferuje bogaty repertuar i przyciąga miłośników sztuki i teatru z całego świata.

Jeżeli kochasz teatr to mamy dla Ciebie wspaniałe oferty – rabat 20% do Teatru Polskiego oraz 50% zniżki na drugi bilet do Teatru Współczesnego.

 

Teatr Polski

*Oferta dotyczy biletu normalnego i ulgowego. Jednorazowo na kupon można zakupić dwa bilety ze zniżką 20%. Możliwość jednej aktywacji kuponu w ciągu jednego dnia. Z kuponu można skorzystać w kasach Teatru Polskiego przy Dużej Scenie im. Jerzego Grzegorzewskiego, Wrocław, ul. Zapolskiej 3, czynna od wtorku do soboty w godz. 11.00-14.00, 15.00-19.00, w niedziele dwie godziny przed spektaklami. Scena Kameralna, Wrocław, ul. Świdnicka 28, kasa czynna dwie godziny przed spektaklami. Scena na Świebodzkim, Wrocław, Pl. Orląt Lwowskich 20c, kasa czynna dwie godziny przed spektaklami.

Teatr Polski posiada trzy sceny, Dużą Scenę im. Jerzego Grzegorzewskiego, Scenę Kameralną i Scenę na Świebodzkim.

W repertuarze znajdują się komedie i interpretacje znakomitych dramatów. Na scenie można też zobaczyć innowacyjne produkcje młodych polskich autorów, recitale i spektakle familijne.

Repertuar: https://www.teatrpolski.wroc.pl/repertuar/

 

 

Teatr Współczesny

* W celu skorzystania z oferty konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsc pod nr 713588922

Wrocławski Teatr Współczesny to miejsce idealne dla miłośników sztuki w różnym wieku. W repertuarze znajdują się zarówno autorskie sztuki, jak i adaptacje współczesnych prac.

Repertuar: https://www.wteatrw.pl/pl/Repertuar,6

 

 

Vertigo Jazz Club & Restaurant

Klubowicze #MaszOkazje mogą odebrać darmowy bilet do Vertigo Jazz Club & Restaurant.

Vertigo Jazz Club & Restaurant to wyjątkowe miejsce we Wrocławiu, pełne dobrej muzyki na żywo i pysznego jedzenia. Aby skorzystać z oferty wystarczy aktywować kupon i odebrać bilet w Punkcie Informacyjnym (poziom 0). Warto też zarezerwować wcześniej stolik – nie jest to obowiązkowe, ale daje możliwość wyboru miejsca i gwarancji miejsca przy stoliku.

Program najbliższych wydarzeń w Vertigo Jazz Club & Restaurant: https://vertigojazz.pl/pl/wydarzenia

Jeżeli chcesz skorzystać z unikalnych ofert specjalnych w Galerii Dominikańskiej i u partnerów zewnętrznych #MaszOkazje serdecznie zachęcamy do dołączenia do klubu: https://galeria-dominikanska.pl/maszokazje/

 

Korzystaj z kultury we Wrocławiu z ofertami specjalnymi #MaszOkazje!