Plac Dominikański 3, 50-159 Wrocław

czw: 09:30 - 21:00; Najbliższa niedziela (22.05): niehandlowa

English Українська

Prezenty dla babci i dziadka! Sprawdź nasze propozycje

Data dodania: 18 stycznia 2022

Dzień Babci już 21 stycznia, a Dzień Dziadka 22 stycznia! Czas rozejrzeć się za podarunkiem z tej okazji. Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji na prezenty dla babci i dziadka.

 

Prezenty od serca

Pudełko pysznych czekoladek z kawiarni Sowa, zestaw herbat z Czas na Herbatę lub nowy ulubiony kubek i kawa z Starbucksa? Oto drobiazgi, które na co dzień sprawią przyjemność seniorom. Piękną ceramikę znajdziecie też w Mensa Home i Homla.

 

Prezenty dla zdrowia

Kosz pełen owoców, a do tego zestaw zdrowych produktów z metką bio marki Carrefour sprawdzą się jako upominek niezależnie od celebrowanego święta. Okazując troskę pokazujesz, że dbasz o najbliższych, ich kondycję i samopoczucie. Prezenty dla babci i dziadka to nie tylko rzeczy! Zapisz ich na wizytę w Lux Med albo wybierzcie się wspólnie do Vision Express, gdzie pomożecie dziadkom dobrać nowoczesne oprawki do okularów. Dzień zwieńczcie herbatą w kawiarni. W końcu czas razem jest wspaniałym podarunkiem.

 

Prezenty dla miłośników klasyki

Świetne kosmetyki do codziennej pielęgnacji dla kobiet, które dowolnie połączycie w zestawy, znajdziecie w Organiq i Yves Rocher, a produkty dla panów w Douglasie i Sephorze. Miękki szal, ciepła czapka z Medicine, elegancki portfel z Ochnika i torebka z Wittchen – to porządne rzeczy, które długo im będą służyć!

 

Prezenty związane z hobby

Twój dziadek uwielbia jazdę na rowerze albo na nowo odkrywa świat internetu? Zajrzyj do Martes Sport i Media Markt, a na pewno ucieszy się z podarunku, który pasuje do jego pasji. Jeśli babcia należy do moli książkowych, ruszaj do Empiku po najnowsze bestsellery albo klasykę literatury. Po drodze wejdź do Tchibo, aby uzupełnić zestaw idealny do relaksu w ukochanym fotelu.

Do zobaczenia w Galerii Dominikańskiej!