pon: 09:30 - 21:00; Najbliższa niedziela (20.06): niehandlowa en

WIELKA LOTERIA „WYCZARUJ ROCZNĄ PENSJĘ”

Data dodania: 14 września 2020

Wygraj roczną pensję w zamian za zakupy! Już od 14 września klienci naszego Centrum będą mogli powalczyć aż o 60 tysięcy złotych. W zabawie przewidziano też nagrody natychmiastowe w postaci kart prezentowych.

 

Przyjmowanie zgłoszeń w loterii trwa od 14 września i do 30 listopada 2020 r.

 

WEŹ UDZIAŁ W LOTERII!

 

 

Tegoroczne, jesienne zakupy to dla klientów nie tylko okazja do miłego spędzenia czasu, ale też szansa na wygranie wielu atrakcyjnych nagród. Każdy zarejestrowany w loterii paragon to możliwość natychmiastowej wygranej, a także szansa na zdobycie rocznej pensji – czyli 60 tysięcy złotych!

 

Aby zawalczyć o nagrodę natychmiastową wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 zł w dniach od 14 września do 30 listopada br., zachować paragon oraz dokonać prawidłowej rejestracji zgłoszenia na dedykowanej stronie internetowej lub w kiosku loteryjnym znajdującym się na terenie galerii. Natychmiast po zarejestrowaniu zakupów otrzymamy komunikat o tym, czy dopisało nam szczęście w postaci nagrody natychmiastowej. Odbiór nagród odbywa się w Punkcie Informacyjnym, gdzie należy okazać dowód zakupu, na podstawie którego dokonano zgłoszenia oraz oryginał wydruku z kiosku loteryjnego lub wiadomość e-mail z potwierdzeniem wygranej.

 

Dodatkowo, za każdą wydaną wielokrotność 50 zł, każdy klient otrzymuje dwa ekstra losy biorące udział w losowaniu nagrody miesiąca – dzięki czemu szanse na zdobycie rocznej pensji rosną! Kolejny los można otrzymać za zapisanie się do newslettera.

 

Nagrody w postaci rocznej pensji w wysokości 60 000 zł są losowane raz w miesiącu wśród wszystkich uczestników loterii „Wyczaruj roczną pensję”.

 

Terminy losowania:

  • I Etap (zgłoszenia od 14 września do 30 września 2020 r.) – losowanie 9 października 2020 r.
  • II Etap (zgłoszenia od 1 października do 31 października 2020 r .) – losowanie 6 listopada 2020 r.
  • III Etap (zgłoszenia od 1 listopada do 30 listopada 2020 r.) – losowanie 4 grudnia 2020 r.

 

Regulamin loterii jest dostępny tutaj.