Plac Dominikański 3, 50-159 Wrocław

pt: 09:30 - 21:00; Najbliższa niedziela (02.04): handlowa

English Українська

Kawowe Walentynki ze Starbucks

Data dodania: 6 lutego 2023

Czy lutowy dzień może rozchmurzyć coś lepszego niż kubek aromatycznej kawy? Tak! Jeśli występuje w towarzystwie czegoś słodkiego i dawki wiedzy na temat alternatywnych metod parzenia, które poprowadzi specjalista z kawiarni Starbucks!

Jeśli nie wyobrażasz sobie dnia bez tego czarnego trunku, wpisz w kalendarz Kawowe Walentynki w Galerii Dominikańskiej!

 

Zrób zakupy i odbierz zaproszenie na kawę!

 

Przyjdź do naszego centrum w dniach 10-11 i 13-14 lutego, zrób zakupy za min. 150 zł i udaj się do punktu obsługi akcji, by odebrać zaproszenie na kawę i croissanta do kawiarni Starbucks!

 

Liczba kuponów jest ograniczona, lepiej się pospiesz!

 

Regulamin akcji

 

Weź udział w aromatycznym Coffee Show!

 

Już w dniach 14.02 i 18.02 możesz wziąć udział w wyjątkowych warsztatach z alternatywnych metod parzenia kawy i oddać się degustacji tego fantastycznego napoju. Ekscytujące Coffee Show poprowadzi barista Starbucks!

 

Główni bohaterowie tej romantycznej podróży to: pochodząca z Ameryki Łacińskiej łagodna, charakteryzująca się subtelną słodyczą, o kremowej konsystencji BLONDE ROAST oraz CAFE VERONA – bardziej głęboka i z nutą Indonezji.

W trakcie spotkania Barista pokaże 3 metody parzenia:
DRIP, co z angielskiego oznacza “kapać”, polega na grawitacyjnym przelewaniu naparu przez filtr. Napój przyrządzony tą metodą jest zwykle mocno zbalansowany i delikatny, otulając kawosza najbardziej aksamitnymi i tajemniczymi nutami schowanymi w każdym ziarnie.

AEROPRESS, czyli wyraz i intensywność w prostej formie. Kawę parzy się przy użyciu tłoka, cylindra i filtra. Ta metoda sprawdzi się idealnie jako ,,zastrzyk” kawowych doznań i energii na długie spacery i filmowe wieczory.

SYFON, który przypomina laboratoryjne przyrządy i jest widowiskowym eksperymentem! Ta najstarsza alternatywna metoda jest tak naprawdę historią miłości między dwoma szklanymi zbiornikami, połączonymi rurką oraz filtrem. A kawa jest niezwykle aromatyczna!

 

Harmonogram:

14 lutego:

17:00 Drip
18:00 Syphon
19:00 Aeropress

18 lutego:

12:00 Drip
13:00 Syphon
14:00 Aeropress
15:00 Drip
16:00 Syphon
17:00 Aeropress

Na Coffee Show nie obowiązują zapisy!

Zapraszamy do strefy Comfy Zone na poziomie +1.

 

 

Odbierz kupon na kawę i cynamonkę!

 

Kochasz kawę i masz ochotę na więcej? Dołącz do klubu zakupowego #maszokazje i skorzystaj z pysznej promocji: mała kawa + cynamonka w kwocie 19 zł.

 

https://galeria-dominikanska.pl/maszokazje/

 

Kupon dostępny po zalogowaniu, do wykorzystania w dniach 11-18 lutego.

 

 

 

Obserwuj nasze media społecznościowe, aby wziąć udział w konkursie!