Plac Dominikański 3, 50-159 Wrocław

nie: 10:00 - 20:00; Najbliższa niedziela (30.06): handlowa

Українська English

dACH! Dominikańska – Twoje miejsce z widokiem na Wrocław

Data dodania: 11 czerwca 2024

Najbardziej roztańczone, koncertowe i chilloutowe miejsce na mapie Wrocławia, z widokiem na panoramę miasta.

 

Nasza wyjątkowa przestrzeń spotkań czynna jest codziennie, przez 7 dni w tygodniu (poniedziałek – piątek od 15:00, sobota-niedziela od 13:00) – dla Was, dla Waszych znajomych i rodzin!

 

Premierowa edycja dACH! Dominikańska w 2022 roku przyciągnęła na scenę mnóstwo artystów, stała się letnią przestrzenią relaksu i dobrej zabawy. Kto z Was był z nami?

 

Idealna miejscówka na wyjścia ze znajomymi

Nie mogliśmy zatem odmówić sobie kolejnej odsłony – równie (a może nawet bardziej?) bogatej w świetną muzykę, lokalnych twórców, inspirujących warsztatów tanecznych, improwizowanych spektakli, koncertów, potańcówek i silent disco. Wypełniliśmy dACH! wydarzeniami, które ściągają publicznośc.

Zadbaliśmy o to, by nie zabrakło też setów Dj-skich, zajęć sportowych z Fitness Academy, plenerowych pokazów filmów z muzyką na żywo i tematycznymi imprezami, a także… pysznych, kolorowych koktajli i drinków. Wszystko to w akompaniamencie najpiękniejszego widoku na stolicę Dolnego Śląska.

Możecie skorzystać z oferty gastronomicznej Galerii Dominikańskiej, złapać ulubionego burgera czy sałatkę albo lody i celebrować lato w mieście.

 

Aby być na bieżąco, śledźcie nasze profile social media:

 

 

To tutaj informujemy o nowych wydarzeniach i akcjach specjalnych!