sob: 09:30 - 21:00; Najbliższa niedziela (05.04): handlowa en

Barberzy dla WOŚP z rekordową kwotą!

Data dodania: 16 stycznia 2020

Emocje jeszcze nie ostygły po finale 28. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a już wiadomo, że w Galerii Dominikańskiej padł rekord zbiórki na rzecz Fundacji! W trakcie akcji „Barberzy dla WOŚP”, odbywającej się w dniach 10-12 stycznia, zebrano niespełna 26 tysięcy złotych! Spośród tegorocznych kwest dla WOŚP to wydarzenie uzyskało najwyższą kwotę w całym województwie dolnośląskim!

 

Wszystko za sprawą akcji barberów i fryzjerów, przeprowadzonej w centrum handlowym w ostatni weekend, podczas której specjaliści od męskiego zarostu i fryzury oferowali wrocławianom usługi strzyżenia włosów oraz brody. Przez cały czas do dyspozycji klientów było aż 10 stanowisk, na których po mistrzowsku zadbali o panów profesjonaliści z CMC Poland – Fryzjersko-Kosmetycznej Reprezentacji Polski oraz KBT – Kruczek Barber Team.

 

– Akcja „Barberzy dla WOŚP” okazała się ogromnym sukcesem. Przez trzy dni wrocławianie mogli skorzystać z profesjonalnych zabiegów u fryzjera lub barbera, zasilając w ten sposób konto WOŚP albo tradycyjnie wrzucając pieniądze do puszki. Dzięki hojności mieszkańców zebraliśmy najwyższą kwotę w województwie dolnośląskim podczas jednego wydarzenia, za co dziękujemy wszystkim jego uczestnikom – mówi Ewa Hiller, dyrektor Galerii Dominikańskiej.

 

Barberzy dla WOŚP w akcji

Kochani, czy Wy też wciąż odczuwacie emocje po ostatnim weekendzie <3? Zobaczcie znakomitych barberów i fryzjerów w akcji podczas wydarzenia Barberzy dla WOŚP w Galerii Dominikańskiej! Dziękujemy, że byliście z nami!

Opublikowany przez Galeria Dominikańska Środa, 15 stycznia 2020