czw: 09:30 - 21:00; Najbliższa niedziela (05.07): niehandlowa en

Barberzy dla WOŚP

Data dodania: 2 stycznia 2020

Uczeszą, ogolą, ostrzygą, fachowo zajmą się męskim zarostem i fryzurą, a zrobią to dlatego, że pomagasz innym. Miej wielkie serce i odwiedź Galerię Dominikańską podczas 28. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W dniach 10-12 stycznia, do dyspozycji męskiej części klienteli będzie aż 10 stanowisk, na których z mistrzowską precyzją zadbają o panów profesjonaliści z CMC Poland – Fryzjersko-Kosmetycznej Reprezentacji Polski oraz KBT – Kruczek Barber Team. Przez cały weekend wrocławianie będą mogli ostrzyc się dla WOŚP albo tradycyjnie wrzucić pieniądze do puszki.

 

Co roku do ogólnopolskiej zbiórki na rzecz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przyłączają się różne grupy zawodowe. W tym roku będzie podobnie. Na niecodzienną akcję z udziałem utalentowanych wrocławskich fryzjerów i barberów zaprasza Galeria Dominikańska.

 

W dniach 10-12 stycznia, w godzinach 10.00-21.00, mieszkańcy Wrocławia będą mogli skorzystać na miejscu z męskiej strefy oferującej usługi strzyżenia włosów oraz męskiego zarostu. Przez cały weekend, na 10 stanowiskach, w specjalnie zaaranżowanej strefie na poziomie -1, swoje umiejętności i kunszt zawodowy prezentować będą specjaliści z federacji CMC Poland – Fryzjersko-Kosmetycznej Reprezentacji Polski oraz salonu KBT – Kruczek Barber Team. Każdy, kto zasili puszkę WOŚP podczas weekendu, będzie mógł skorzystać z usług barbersko-fryzjerskich.