Plac Dominikański 3, 50-159 Wrocław

śr: 09:30 - 21:00; Najbliższa niedziela (26.05): niehandlowa

English Українська

Apartamenty Traugutta

Data dodania: 31 października 2023

Poznaj Urban Home i zamieszkaj z widokiem na Galerię Dominikańską!

Masz dość kłopotliwych dojazdów do pracy i niekończących się korków? Chciałbyś poczuć bicie serca centrum Wrocławia, mając jednocześnie nowoczesny kąt dla siebie? Oferta Urban Home może być właśnie dla Ciebie! Wystarczy, że jesteś pełnoletni/a, a Twoje dochody pozwalają na pokrycie opłat i już możesz rozważać wynajem jednego z nich. Posiadasz zwierzaka i martwisz się, czy możesz z nim zamieszkać? Bez problemu, uwielbiamy czworonogi i zawsze są u tu mile widziane.

 

Nowoczesny design

Jeśli zależy ci na funkcjonalności oraz eleganckim designie miejsca, w którym żyjesz, apartamenty Urban Home powinny przypaść Ci do gustu. Pożegnaj się raz na zawsze z przestarzałym kiczem rodem z PRL-u, który powoduje „zagracenie” i wyprowadza z równowagi. Zobacz, jak światło wpadające przez duże, przestronne okna ożywia przestrzeń, a stonowane kolory ścian stają się idealnym tłem dla innych dekoracji. Architekci oraz projektanci wnętrz pracujący dla Urban Home dbają o to, by Twój nowy dom spełniał Twoje wszystkie potrzeby każdego dnia!

 

Najem instytucjonalny – poznaj na czym polega?

Świat się zmienia, a wraz z nim nasze potrzeby, również te dotyczące tego, gdzie i jak mieszkamy. Spróbuj popularnego w innych krajach najmu instytucjonalnego, który może zapewnić Ci swobodę wyboru i przejrzystość warunków. Najczęściej jest to 12 miesięcy, ale można porozmawiać również o innym zakresie. Najem instytucjonalny to alternatywa dla tradycyjnej umowy najmu nieruchomości i posiada mnóstwo zalet. Jest bezpieczny, łatwy i klarowny – wszystko wiesz już na początku. Będziesz miał także do dyspozycji opiekuna mieszkańca, z którym możesz się zawsze skontaktować w sprawie wynajmowanego mieszkania (np. w sprawie płatności, czy problemów technicznych), co z pewnością doda Ci pewności siebie w pierwszych dniach mieszkania.

 

Lokalizacja Urban Home

Okolica Galerii Dominikańskiej i mnóstwo możliwości dojazdu komunikacją miejską w każdy zakątek Wrocławia, to jedna z wielu zalet wyboru mieszkań Urban Home, dzięki którym od razu poczujesz się jak u siebie w domu. 

Jakie są inne walory? Monitoring poprawi Twoje bezpieczeństwo, klimatyzacja zapewni odpowiednie temperatury w chłodne oraz upalne dni. Do tego strefa co-workingowa z wi-fi ułatwi Ci pracę w trybie home-office, a rowerownia ze stacją naprawy rowerów to coś dla osób, które są aktywne i przemierzają miasto na dwóch kółkach. Czego chcieć więcej od wymarzonego miejsca w samym centrum stolicy Dolnego Śląska? 

 

Duże miasto – dużo możliwości

Wrocław to idealna opcja mieszkaniowa dla osób z mniejszych okolicznych miast. Przez bliskość centrum Urban Home pozwoli Ci rozwinąć skrzydła zawodowe, poznać mnóstwo ciekawych ludzi i codziennie korzystać z dóbr kulturalnych oraz kulinarnych. Gdy zabraknie Ci ubrań, 2 kroki obok jest Galeria Dominikańska, w której kupisz brakującą garderobę, a następnie zrelaksujesz się w jednej z wielu kawiarni. Gdy zmęczy Cię wielkomiejski ruch, tuż obok masz kojącą zieleń Wzgórza Partyzantów z widokiem na Odrę. A może szybki wypad w góry? Spakuj podstawowe rzeczy i przejdź się 10 minut na Dworzec Główny, a stąd odkryjesz Dolny Śląsk pociągiem. Nic nie zapewni Ci takiej swobody w działaniu jak mieszkanie w odpowiedniej lokalizacji. Poznaj ofertę Urban Home już dziś i zobacz jak przyjemne może być życie w dużym mieście!