Plac Dominikański 3, 50-159 Wrocław

czw: 09:30 - 21:00; Najbliższa niedziela (26.05): niehandlowa

English Українська

CZAS NA MIŁOŚĆ

Wielkimi krokami zbliża się święto zakochanych, które jest znakomitym momentem na sprawienie radości zarówno drugiej połówce, jak i sobie urokliwymi prezentami. W związku z tym podpowiadamy, jakie podarunki wybrać z okazji Walentynek tak, aby chwycić za serce obdarowaną osobę. W Galerii Dominikańskiej masz wybór spośród najmodniejszych i stylowych propozycji na prezenty dla najbliższych. Znajdziesz tutaj także wyjątkowe okazje, dzięki którym sprawisz uśmiech na twarzy. Zainspiruj się z Galerią Dominikańską i daj wyraz swojej miłości!

Dla Ukochanej

To kobieta, na którą zawsze możemy liczyć. Wybranka na całe życie zasługuje na wszystko to, co najlepsze. Walentynki to doskonała okazja na pokazanie jej, że jest dla nas całym światem. Wytworna bielizna ozdobiona szlachetną koronką, kuszące zmysły perfumy czy biżuteria pasująca do jej charakteru to znakomite pomysły na prezenty, które sprawią jej ogromną radość.

Dla Ukochanego

Jak miło zaskoczyć partnera w święto zakochanych? Współczesny mężczyzna ceni zarazem wysoką jakość, jak i nienaganny styl. Z tego względu minimalistyczna biżuteria z nutą nonszalancji, męski zapach nadający wizerunkowi unikatowości, a także wytworny zegarek będą trafionymi prezentami. Daj lubemu porządną dawkę radości prosto z serca.

Dla Was

Zainspiruj się fantastycznymi pomysłami na podarunki dla papużek nierozłączek. Jeśli ty i twoja druga połówka należycie do tych, którzy nie mogą bez siebie żyć, sprawcie sobie prezenty do pary. Uzupełniające się ze sobą perfumy damskiej i męskiej kolekcji, pasujące do siebie stylem oryginalne zegarki i biżuteria nadająca waszemu wizerunkowi indywidualność to zdecydowanie coś dla was.

Dla siebie

Uśmiechnij się! Spraw sobie prezent, o jakim zawsze marzyłaś. Jeśli szukałaś pretekstu, to teraz już nie musisz. Niech to będzie drobny walentynkowy wyraz czułości dla siebie samej. Błyszczeć będą nie tylko Twoje oczy, ale i subtelna biżuteria czy skóra!