Data dodania: 7 czerwca 2023
Długi weekend spędzasz we Wrocławiu? To świetnie! Nie może Cię zabraknąć i u nas 🙂 Sprawdź nasze godziny otwarcia i wpadaj na zakupy do Galerii Dominikańskiej, a później chilluj na dACHu! Dominikanska!
8 czerwca w Boże Ciało – Fitness Academy pozostaje otwarte dla wszystkich fanów aktywności i utrzymywania formy przed latem, podobnie Żabka i Max Premium Burgers – w sam raz na smaki na coś słodkiego lub wytrawnego, które pojawią się znienacka!Pamiętaj jednak, że tego dnia parking jest nieczynny! Do Galerii Dominikańskiej na zakupy zapraszamy 9 czerwca i 10 czerwca.
Nie zapomnijcie też odwiedzić dACHu! Dominikańska
A rozkład jazdy przedstawia się następująco:
Czwartek, 8.06
Koncert CHŁOPAK Z GITARĄ: WOJTEK KIEŁBASA SOLO
Start: 19:00
Wstęp wolny!
Tego dnia wejście na dACH! Dominikańska wyłącznie wejściem obrotowym od strony ul. Oławskiej.
piątek, 9.06.
Koncert Paulina Jeżewska & The Tricky Things
Wstęp wolny!
start: 19:00
Daj się porwać muzyce i odkryj bluesa w nowoczesnym, spójnym brzmieniu.
sobota, 10.06.
Silent Disco pod gwiazdami
Bawimy się w rytmach energetycznego house i latino, przy najlepszych bitach hip-hopowych i najgorętszych kawałkach muzyki klubowej.
start: 21:00
niedziela, 11.06.
Rock’n’rollowa potańcówka
Widzimy się od 18:30 i szalejemy w klimacie roc
Bawcie się dobrze!
PS Przypominamy też, że 25 czerwca niedziela handlowa! Dodatkowy dzień na wakacyjne zakupy!