Plac Dominikański 3, 50-159 Wrocław

wt: 09:30 - 21:00; Najbliższa niedziela (26.03): niehandlowa

English Українська

2022-07-29-31 MOBILNE CENTRUM TESTÓW MAŁYCH POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH

29-31 lipca – MOBILNE CENTRUM TESTÓW MAŁYCH POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH

 
Godzina: 12:00-20:00
 
Centrum Testów to miejsce, które 3 lata temu powstało na warszawskiej Pradze z naczelną ideą koniecznego przetestowania sprzętu przed dokonaniem ostatecznej decyzji zakupowej. Po jakimś czasie stacjonarne
miejsce zamieniło się w mobilne, co pozwoliło na stworzenie wydarzenia takiego jak to! Najnowsze i najbardziej trendowe pojazdy w jednym miejscu przez całe 3 dni! Od 29 lipca do 31 lipca na dachu Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu pojawi się możliwość indywidualnych testów małych pojazdów elektrycznych na specjalnie przygotowanym torze, bezpłatnie, wśród entuzjastów i specjalistów od elektryków. To tutaj spotkamy się z Kubą Klawiterem , mężem technologicznego stanu, w towarzystwie kilkunastoosobowej ekipy Centrum Testów. Tor otwarty będzie w godzinach 12:00 – 20:00, zapewniamy akcesoria do jazdy – chociaż ze względu na bezpieczeństwo, zalecamy przyjść ze swoimi, dobrze dopasowanymi i sprawdzonymi kaskami oraz ochraniaczami.
Na teren strefy małych pojazdów elektrycznych mogą wejść wszyscy (zwierzęta na smyczy również), natomiast na tor zapraszamy osoby w wieku 16-17 lat (za pisemną zgodą rodziców dostępną tutaj) oraz 18 lat – wzwyż. Obok strefy Centrum Testów znajduje się strefa chillu, gdzie można odpocząć po testach i zapoznać się z ofertą partnera mobilnego Centrum Testów – ZEN’a. ZEN jest aplikacją płatniczą, o której więcej opowiedzą eksperci ZEN znajdujący się na miejscu. Upominkiem od partnera jest ciastko z wróżbą, a raczej z niespodzianką w środku.
 
Do zobaczenia na torze!
 
Współorganizator: https://www.facebook.com/centrumtestow
 
2022-07-14