Plac Dominikański 3, 50-159 Wrocław

pt: 09:30 - 21:00; Najbliższa niedziela (23.01): niehandlowa

en

Wyluzuj, masz Święta!

Data dodania: 2 grudnia 2021

Ho ho ho, nasi świąteczni pomocnicy ogłaszają najbardziej wyluzowane Święta na świecie! Wszystkie niezbędne sprawy zostawcie nam, a Wy się po prostu zrelaksujcie! Co dla Was przygotowaliśmy?

 

Kalendarz pełen niespodzianek

„Życie jest jak pudełko czekoladek – nigdy nie wiesz, co ci się trafi” – mawiał Forrest Gump, a my wcielamy to w życie – dosłownie! Począwszy od 1 grudnia, możecie odkrywać kafelki naszego kalendarza [link: https://new.galeria-dominikanska.pl/swieta-w-galerii-dominikanskiej/]. Sprawdźcie, jaka niespodzianka czeka na Was dziś! Znajdziecie tam wyjątkowe zniżki w ramach programu kuponowego #Maszokazje (zapisz się i skorzystaj z dodatkowych ofert promocyjnych: https://new.galeria-dominikanska.pl/maszokazje/), praktyczne porady przedświąteczne, prezenty, a także konkursy, informacje o tajemniczych wydarzeniach, koncertach oraz akcjach dla dzieci i dorosłych.

 

Świąteczni pomocnicy

Jeśli czujecie się przytłoczeni liczbą sklepów, niekończącą się listą zakupów i zadaniami do wykonania przed Wigilią, przychodzimy z pomocą!

Świąteczni pomocnicy Galerii Dominikańskiej w dniach 9-12 grudnia i 16-23 grudnia doradzą w wyborze kreacji na obiad z rodziną czy prezentu pod choinkę, a co więcej, pomogą zanieść pakunki do samochodu. To nie wszystko! Po drodze, w dniach 13-23 grudnia możecie skorzystać z usługi pakowania prezentów. Brzmi jak dobrze opracowany plan działania, hmm?

Gwarantujemy, że mit o stresujących zakupach odchodzi w zapomnienie!

 

Kup podarunek, otrzymaj upominek w zamian!

Czy można równocześnie kupić prezent i dostać prezent? Można! W dniach 11-16 grudnia i 20-23 grudnia w zamian za zakupy w naszym centrum dostaniecie upominek – świąteczne pudełko pełne niespodzianek od wyjątkowych wrocławskich artystów i rzemieślników lub karty podarunkowe Galerii Dominikańskiej.

Psst… A jeśli Waszym marzenie jest wznieść się do nieba, to w ramach akcji w dniach 11-12 grudnia macie szansę załapać się na naprawdę odlotową nagrodę – voucher na jedyny w swoim rodzaju lot balonem! Wygrywa osoba z zarejestrowaną najwyższą wartością paragonu.

 

Zrelaksujcie się!

Koncerty z Vertigo Jazz Club & Restaurant i Wrocław Gospel Choir, Targi Płyt Winylowych, klimatyczna Alpejska Chatka, w której możesz zrobić sobie fotkę i zdobyć nagrodę.

4 grudnia zabierzcie swoje pociechy do Galerii Dominikańskiej, bo w Alpejskiej Chatce będzie rezydował św. Mikołaj! Zrobione na miejscu zdjęcia będzie można później bezpłatnie wydrukować w punkcie Fotojoker i zostawić sobie na pamiątkę, albo wysłać bliskim wraz z kartką świąteczną.

Sprawdźcie pełen rozkład wyluzowanej, świątecznej jazdy tutaj: https://new.galeria-dominikanska.pl/swieta-w-galerii-dominikanskiej/

 

Rozgrzewamy miejskich podróżników

A jak już przy jeździe jesteśmy, czekając na tramwaj w grudniu można nieźle zmarznąć, ale my już wiemy, jak podgrzać atmosferę. Kubek gorącego, pysznego napoju, skutecznie sprawi, że dłonie i żołądki będą przyjemnie ciepłe!

Dlatego w przedświąteczne wtorki i środy na przystanku tramwajowym będzie można załapać się na coś ciepłego i dobrego. Skorzystajcie też z szansy na przejażdżkę świątecznym tramwajem, który od 6 grudnia wyrusza na wrocławskie tory.

 

 

Jak Wam się podoba nasz pomysł na wyluzowane Święta? Dołączcie do nas i cieszcie się tym najbardziej magicznym czasem w roku!

 

Poniżej harmonogram!

1.12 – 7.01

Odwiedź naszą Alpejską Chatkę w Instaboxie na poziomie -1. Zrób sobie zdjęcia i zdobywaj super nagrody.

4.12, godz. 16:00

Zabierz rodzinę i przyjaciół na świąteczny występ z Vertigo Jazz Club & Restaurant. Widzimy się w Alpejskiej Chatce na poziomie – 1.

11.12, godz. 9:30 – 21:00

Uwielbiasz muzykę w wersji analogowej? Przyjdź na Targi Płyt Winylowych! Organizujemy je na poziomie +1 przed salonem Media Markt

11-16.12 i 20-23.12, godz. 12:00 – 20:00

W tych dniach mamy dla Ciebie nagrody za zakupy. O szczegółach wkrótce poinformujemy. Spodziewaj się kart podarunkowych i prezentów od wrocławskich rzemieślników.

11-12.12, godz. 12:00 – 20:00

Marzysz o locie balonem? Zrób zakupy i wygraj na niego voucher!

13-23.12.

Nasi pomocnicy mikołajkowi chętnie wyręczą Cię w pakowaniu prezentów, a między 9 i 12 grudnia oraz między 16 i 23 grudnia pomogą zanieść zakupy do samochodu.

18.12, godz. 16:00

Kolejna muzyczna niespodzianka, czyli koncert Wrocław Gospel Choir w naszej Alpejskiej Chatce.

 

 

Ale to nie wszystko!

Bryła z lodu z prezentami, łakocie i wiele, wiele więcej! Obserwuj nas na mediach społecznościowych, aby niczego nie przegapić!