sob: 09:30 - 21:00; Najbliższa niedziela (24.01): niehandlowa en

#wspieramgastronomie – zjedz smacznie i zdobądź torbę termiczną!

Soczysty burger, chrupiąca pizza, a może lody dla osłody? Te i inne pyszności czekają na Was w Galerii Dominikańskiej na wynos i dowóz. ALE! Teraz kupując swoje ulubione smaki bierzecie udział w akcji #wspieramgastronomie, dzięki której wspólnie wspieramy naszych najemców 😉  Przyłączcie się do nas!

 

Dla Was to podwójna przyjemność. Nie tylko zabieracie ze sobą aromatyczne smaki z Galerii Dominikańskiej, ale też zbieracie naklejki, które wymieniacie na nagrodę.


 

 

Najemcy, którzy biorą udział w akcji


Co trzeba zrobić?

Kupując dowolne danie za min. 20 zł w naszych restauracjach i kawiarniach na wynos i/lub dowóz, biorących udział w akcji, dostajecie jedną naklejkę. Po uzbieraniu kompletu sześciu naklejek możecie odebrać nagrodę. Pamiętajcie jednak, że wielokrotność wartości minimalnego zamówienia to dodatkowa szansa na zdobycie kolejnych naklejek.

 

Pamiętajcie, że zamówienie możecie składać z dostawą do domu.
Więcej szczegółów znajdziecie tu: https://galeria-dominikanska.pl/zamówzdowozem/

 

 

Akcja trwa od 27.11.2020 do 20.12.2020 lub do wyczerpania zapasów.

 

Pamiętajcie! Aby odebrać torbę termiczną wystarczy zgłosić się wraz z ulotką, którą otrzymacie podczas zakupu i kompletem 6 naklejek do Infopunktu Galerii Dominikańskiej, na poziomie 0. Ilość nagród jest ograniczona, więc nie czekajcie zbyt długo!

 

Regulamin akcji dostępny tu: https://galeria-dominikanska.pl/regulamin-wspieramgastronomie/