Plac Dominikański 3, 50-159 Wrocław

ср: 09:30 - 21:00; наступна неділя (26.05): неторговий день

Polski English

DPD Pickup Station

DPD Pickup Station

пон - соб: 08:00 - 22:00

Поштові послуги, Послуги

https://www.dpd.com/pl/pl/automaty-paczkowe-w-dpd-polska/

Pokaż na mapie

DPD Pickup to nadania i odbiory przesyłek w placówkach partnerskich. Jest to część międzynarodowego systemu należącego do DPDgroup, który w całej Europie liczy ponad 70 000 punktów. Podmiotem świadczącym usługi dla konsumentów w systemie DPD Pickup pozostaje spółka DPD Polska Sp. z o.o.

Automaty paczkowe to uzupełnienie sieci punktów DPD Pickup o samoobsługowe maszyny paczkowe. Za ich pośrednictwem klienci DPD mogą bezpiecznie nadawać i odbierać swoje przesyłki. Dążymy do tego, aby nasza sieć, poprzez wybranych Partnerów takich jak: lokalne biznesy, wspólnoty mieszkaniowe, samorządy oraz instytucje pożytku publicznego, docierała do jak najszerszego grona osób. Nasze automaty usytuowane są w głównych ciągach komunikacyjnych miast na terenie całej Polski. To nowoczesne rozwiązanie pozwoli rozszerzyć ofertę własnego biznesu i wzbogaci infrastrukturę lokalnej społeczności o dodatkowe usługi. Dzięki temu wszyscy chcący nadać lub odebrać paczkę w swojej okolicy zrobią to szybko i wygodnie.

W placówkach można z łatwością nadać lub odebrać przesyłkę. DPD Pickup obejmuje także wiele usług dodatkowych, w tym ubezpieczenie przesyłki czy nadanie za pobraniem. Do Punktu DPD Pickup będą także kierowane przesyłki, gdy taką dyspozycję wyda Nadawca, i będą tam czekać na odbiór przez 3 dni.

DPD Pickup jest także przykładem przyjaznej logistyki miejskiej. Dzięki niemu działalność kurierska w centrach miast staje się bardziej racjonalna, a mieszkańcy są w mniejszym stopniu obciążeni skutkami ruchu kołowego.

Automaty paczkowe DPD, które nie posiadają ekranu, obsługiwane są przez aplikację mobilną DPD Mobile.* Aby nadać paczkę w automacie paczkowym DPD, który nie ma ekranu, konieczne będzie pobranie aplikacji DPD Mobile. Po pobraniu aplikacji nastąpi krótka rejestracja. Aby nadać paczkę w automacie paczkowym DPD konieczne będzie także zezwolenie aplikacji na korzystanie z łączności Bluetooth, lokalizacji oraz transmisji danych (internetu).

Automat paczkowy znajduje się na poziomie +2 przy wyjściach na parking A.

Lokalizacja na planie centrum handlowego

Поверх

WEJŚCIE TUNEL
WEJŚCIE Al. Słowackiego WEJŚCIE Ul. Oławska WEJŚCIE Ul. Bł. Czesława WJAZD Na Parking P FREE P FREE P FREE

Wybrany najemca:

Карта

 • apteka apteka
 • bankomat bankomat
 • schody ruchome schody ruchome
 • toaleta dla niepełnosprawnych toaleta dla niepełnosprawnych
 • toaleta toaleta
 • pokój matki z dzieckiem pokój matki z dzieckiem
 • winda winda
 • darmowe wifi na terenie całego obiektu darmowe wifi na terenie całego obiektu
 • ładowarka do telefonów ładowarka do telefonów
 • parking rowerowy parking rowerowy
 • stacja naprawy rowerów stacja naprawy rowerów