czw: 09:30 - 21:00; Najbliższa niedziela (01.08): niehandlowa en

#MaszOkazje na nowe rabaty i specjalne zniżki!

Data dodania: 11 czerwca 2021

Chcesz mieć dostęp do atrakcyjnych zniżek i wyjątkowych okazji w Galerii Dominikańskiej? Świetnie się składa, właśnie przygotowaliśmy dla Ciebie program #maszokazje, dzięki któremu będziesz mieć dostęp do wyjątkowych okazji zakupowych. Stałe zniżki, limitowane promocje i oferty specjalne, a to wszystko wyłącznie w naszych sklepach! Zapisz się do programu i bądź na bieżąco!

Chcesz uzyskać dostęp do atrakcyjnych zniżek i wyjątkowych okazji w Galerii Dominikańskiej? Świetnie się składa, bo właśnie przygotowaliśmy dla Ciebie program #maszokazje, przez co dołączysz do grona osób, które mogą korzystać ze stałych obniżek, limitowanych promocji i ofert specjalnych wyłącznie w naszych sklepach!

 

Wypełnij formularz, a następnie potwierdź adres e-mail: wejdź na swoją pocztę elektroniczną i kliknij w link, który od nas otrzymasz. To już!

Czekają na Ciebie oferty zebrane przez nas w jednym miejscu. Gwarantujemy, że nie znajdziesz ich nigdzie indziej. Co zyskasz?

– aktualne informacje o rabatach,

– przygotowane wyłącznie dla klubowiczów oferty specjalne,

– wcześniejszy dostęp do limitowanych promocji.

 

Masz już konto? Teraz śmiało możesz korzystać ze zniżek:

  1. Zaloguj się na swoje konto #maszokazje.
  2. Sprawdź dostępne okazje oraz okres ich obowiązywania.
  3. Przyjdź na zakupy do Galerii Dominikańskiej.
  4. Będąc w sklepie aktywuj wybrany kupon i pokaż go sprzedawcy przy kasie.

Pamiętaj, po aktywacji kuponu masz 5 minut na jego wykorzystanie! Później kupon traci ważność.

Wyjątkowa oferta!

Dołączcie do nas do 27 czerwca, a wręczymy Wam prezent w duchu eko – 3 doniczki z ziołami lub bambusowy kubek! Nie zwlekajcie, bo nasze zapasy mogą się wyczerpać. A jeśli do 27.06 wykorzystacie dowolny kupon i zarejestrujecie paragon z zakupu u naszych hostess przy Info punkcie otrzymacie 30zł na karcie prezentowej na kolejne zakupy w Galerii Dominikańskiej.