Plac Dominikański 3, 50-159 Wrocław

wt: 09:30 - 21:00; Najbliższa niedziela (11.12): handlowa

English Українська

MIĘDZYPOKOLENIOWA METAMORFOZA NA DZIEŃ TATY!

Data dodania: 30 maja 2022

Dzień Taty świętujemy wyjątkowo! Weź udział w konkursie i wygraj metamorfozę dla siebie i swojego Taty ze stylistką Jolą Czają w Galerii Dominikańskiej oraz zakupy o wartości 2000 zł!

Wierzymy w to, że mała zmiana może przynieść wielki efekt, a motywacja do zadbania o siebie to pozytywna dawka energii dla każdego z nas. W końcu, czy może być coś przyjemniejszego niż czas spędzony z Tatą pod okiem ekspertów i 2000 zł na zakupy? Lato zbliża się wielkimi krokami, więc odświeżenie garderoby oraz nowe spojrzenie na swój styl będą świetnym początkiem sezonu!

Zatem – z okazji Dnia Ojca przygotowaliśmy dla Was fantastyczny konkurs!

 

I ETAP

-> W komentarzu pod postem na naszym profilu na Facebooku lub Instagramie odpowiedzcie na pytanie: Dlaczego to właśnie Wy zasługujecie na metamorfozę?

-> Na zgłoszenia czekamy do 16 czerwca, godz. 23:59!

 

II ETAP

-> W dniach 17-18 czerwca skontaktujemy się z 10 wyłonionymi osobami, które udzielą najciekawszych odpowiedzi. Poprosimy je o przesłanie zdjęć i odpowiedź na kilka dodatkowych pytań, a następnie wybierzemy zwycięzca parę!

 

NAGRODA

-> Już 20 czerwca Ciebie i twojego Tatę czeka wspaniały dzień w towarzystwie naszej ekipy od wizerunku 🙂 Jola Czaja, znana stylistka gwiazd, zbuduje z Wami nową garderobę na wspólnych zakupach. Podarujemy na nie aż 2000 zł! Zadbamy też o makijaż i fryzury a to wszystko nagramy na pamiątkę i uwiecznimy na zdjęciach.

To będzie naprawdę niezapomniany dzień – odwiedź naszego Facebooka i wygraj metamorfozę! https://www.facebook.com/GaleriaDominikanska/

Regulamin akcji https://galeria-dominikanska.pl/regulamin-konkursu-czaja-wyczaja-dzien-ojca/