Plac Dominikański 3, 50-159 Wrocław

nie: 10:00 - 20:00; Najbliższa niedziela (09.10): niehandlowa

English Українська
Militarny

Moda i funkcjonalność coraz bardziej się do siebie zbliżają. Styl militarny w modzie męskiej to nie tylko bojówki i moro! Ciemnozielone marynarki, beżowe trenche, piaskowe bomberki, czy chinosy w kolorze ziemi – ubrania nawiązujące do wojskowego stylu mogą być eleganckie i wygodne.

Ograniczone życie towarzyskie i praca w domu nie oznaczają, że musimy cały dzień chodzić w ulubionych szarych dresach. Ubrania w stylu militarnym są idealnym wyborem. To propozycja dla prawdziwych mężczyzn, która pozwala wyglądać przebojowo i podkreśla indywidualność. Styl militarny jest wymowny i inspirujący.

Ziemiste odcienie beżu i brązu, czy nasycone zielenie przypominają nam o dalekich podróżach i eksplorowaniu świata, za którym wszyscy tęsknimy. Absolutnym hitem sezonu są kieszenie. Wielość kieszeni oprócz tego, że jest modna, jest szalenie użyteczna. Zawsze możemy mieć pod ręką wszystko, co niezbędne. Warto zwrócić uwagę na detale, takie jak dwurzędowe zapięcia,  paski, kieszenie, nity. To one sprawiają, że ubrania w stylu militarnym mogą być zarówno wygodne, funkcjonalne, jak również eleganckie.

Podane ceny produktów mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ostateczną cenę podaje sprzedawca.

Sprawdź pozostałe trendy: