Plac Dominikański 3, 50-159 Wrocław

sob: 09:30 - 21:00; Najbliższa niedziela (04.06): niehandlowa

English Українська
Joga dla każdego

Joga dla każdego – idealna dla ciała i ducha

 

O dobroczynnych właściwościach jogi słyszy się coraz częściej. Co zatem niesie za sobą praktyka jogi, będąca zestawem ćwiczeń dla ciała i ducha?

 

ODKRYJ NAJLEPSZE OFERTY

Jeśli do tej pory jogę kojarzyliśmy wyłącznie z wyciszeniem skołatanych myśli i medytacją, czyli sferą bardziej duchową, to najwyższy czas wzbogacić tę wiedzę o brakujące elementy. Oczywiście, joga to idealny sposób na uspokojenie i poprawienie koncentracji, ale to nie wszystko. Niewiele osób wie, że ćwiczenie konkretnych pozycji, zwanych oryginalnie asanami, wpływa np. na regulowanie zaburzonej gospodarki hormonalnej. Joga koryguje wszelkie asymetrie w ciele, dzięki czemu każdy, kto ćwiczy, pozbywa się bólów i napięć zgromadzonych po długim dniu pracy. Oprócz tego praktyka jogi wzmacnia mięśnie całego ciała i pozwala je wyrzeźbić do stopnia, który budzi podziw wśród innych. Dlatego to świetna propozycja aktywności fizycznej dla każdego.

 

Podane ceny produktów mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ostateczną cenę podaje sprzedawca.