Plac Dominikański 3, 50-159 Wrocław

czw: 09:30 - 21:00; Najbliższa niedziela (22.05): niehandlowa

English Українська
Dla fana technologii

 

Codzienność w dobrym stylu

 

Wiesz, co tworzy styl? Przede wszystkim wyjątkowe dodatki, dzięki którym podkreślisz swój charakter. Jesienną garderobę uzupełnij o nowoczesny sprzęt i coś, co uprzyjemni drogę do biura albo przerwę lunchową. Będą ci towarzyszyć zarówno podczas ważnych spotkań – tych online i offline – jak i na co dzień. Przerwa w pracy czy relaks w podróży służbowej staną się przyjemniejsze z ulubioną książką.

 

 

Stwórz swój styl z pomocą wyjątkowych dodatków. Ponadczasowy zegarek, torba czy plecak to inwestycja na lata. Będą ci towarzyszyć tak podczas ważnych spotkań – tych online i offline – jak i na co dzień.

Praktyczną jesienną garderobę uzupełnij o nowoczesny sprzęt, który sprosta twoim wymaganiom i nowym wyzwaniom zawodowym. Idąc z duchem czasu, nie zapomnij o chwili dla siebie – przerwa w pracy czy relaks w podróży służbowej staną się przyjemniejsze z ulubionymi gadżetami.

Podane ceny produktów mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ostateczną cenę podaje sprzedawca.

Sprawdź pozostałe trendy: