fri: 09:30 - 21:00; next sunday (12.04): non-trading day pl

Walentynkowy konkurs fotograficzny w Galerii Dominikańskiej!

News date: 4 February 2020

Przyłącz się do zabawy #Zakochaniwobiektywie i wyraź uczucia za pomocą fotografii! Z okazji Walentynek Galeria Dominikańska zaplanowała wyjątkowy konkurs dla zakochanych. Do udziału w akcji zaprasza wszystkie pary, które odwiedzą ją w dniach 3-15 lutego, sfotografują się w walentynkowej foto strefie, oznaczą post hasztagiem i umieszczą go na jej profilu w mediach społecznościowych. Na zwycięzców najlepszych zdjęć czekają nagrody!

 

Już niedługo Walentynki! To święto w wyjątkowy sposób postanowiła uczcić również Galeria Dominikańska, organizując walentynkowy konkurs fotograficzny na najlepsze „romantyczne” zdjęcie.

 

 

 

Wszystkich zakochanych, wrocławskie centrum handlowe zaprasza w dniach 3- 15 lutego do udziału we wspólnej zabawie #Zakochaniwobiektywie. Podczas trwania akcji, do dyspozycji par odwiedzających galerię, będzie walentynkowa strefa instagramowa, w której sfotografują się z ukochaną osobą. Zadaniem uczestników konkursu jest umieszczenie „romantycznego” zdjęcia na jednym z profili centrum handlowego w mediach społecznościowych:

– na instagram https://www.instagram.com/galeria_dominikanska/

– lub na fanpage https://www.facebook.com/GaleriaDominikanska/.

Zamieszczony post dodatkowo należy oznaczyć lokalizacją Galerii Dominikańskiej oraz hasztagiem: #Zakochaniwobiektywie.

 

 

Najlepsze walentynkowe prace zostaną wyróżnione. Dla zwycięzców konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody. Główną wygraną jest voucher dla dwojga na romantyczną wycieczkę z biura podróży TUI o wartości 2 500 złotych oraz wyróżnienia w postaci 5 kart podarunkowych o wartości 50 złotych na zakupy w Galerii Dominikańskiej.