Plac Dominikański 3, 50-159 Wrocław

tue: 09:30 - 21:00; next sunday (26.03): non-trading day

Polski Українська

Idealny prezent na Dzień Matki czeka na Ciebie

News date: 10 May 2021

 

Jak za dotknięciem magicznej różdżki pojawia się prezent, który zmienia formę w zależności od tego, kto go użyje. Karta prezentowa Galerii Dominikańskiej to doskonałe rozwiązanie i dla niezdecydowanych, i dla tych, którzy chcą swojej mamie sprawić najlepszy możliwy podarunek.

 

Jak działa?

To bardzo proste!

  1. Wystarczy, że udasz się do naszego Infopunktu lub wejdziesz na stronę www: https://galeria-dominikanska.flex-e-card.pl/. Następnie wybierz wartość od 50 do nawet 1000 zł.
  2. Karta jest ważna aż rok od dnia wydania!
  3. I co ważne – może być zrealizowana we wszystkich sklepach naszego centrum handlowego.

 

To Twoja ukochana mama zadecyduje, czy chce wykorzystać ją na nowe ubrania, dodatki, zegarek, kosmetyki, a może gadżety do domu. Panuje tutaj pełna dowolność! W końcu marzenia nie mają ograniczeń.

 

Jeśli więc po raz kolejny zastanawiasz się, co wręczyć swojej rodzicielce z okazji Jej święta, nie masz pewności co do Jej ulubionego sklepu z biżuterią, obawiasz się, czy trafisz z rozmiarem… pozbądź się obaw wybierając sprawdzony podarunek – kartę prezentową Galerii Dominikańskiej.

 

A może to dobry sposób na wspólne zakupy? Wyobraź sobie ten przyjemny czas zwieńczony kawą w ulubionej kawiarni czy pysznym daniem z restauracji 😊