Plac Dominikański 3, 50-159 Wrocław

pon: 09:30 - 21:00; Najbliższa niedziela (01.10): niehandlowa

English Українська

Back to school z Galerią Dominikańską

Data dodania: 1 września 2023

Ucz się ucz, nauka to potęgi klucz! Takie hasło słyszał chyba każdy z nas, i to nie raz! Warto wspomóc swoje zdolności do uczenia się paroma przydatnymi gadżetami i zmotywować się do zdobywania wiedzy. Przychodzimy z pomocą prezentując uniwersalny poradnik dla każdego świeżo upieczonego ucznia!

 

Naukowych pomocy bez liku, znajdziesz u nas w Empiku!

Kolorowe tornistry, piórniki czy zeszyty z idolami z kreskówek – to tylko niewielka część bogatej oferty Empik Back to school. Znajdziesz tu także lektury oraz pomoce szkolne na każdy etap nauki. Ale i to nie wszystko! Zadbaj o stylowe lunchboxy i eko bidony – z nimi śniadania będą jeszcze pyszniejsze. W końcu nie od dziś wiadomo, że ładnie podane jedzenie lepiej smakuje 😉 Znajdziecie tu także elementy wystroju dziecięcego pokoju – plakaty, ozdoby na okna i niezbędniki domowego biurka. Bądźcie przygotowani na powrót do szkoły w każdym detalu, a Wasze dziecko z chęcią zasiądzie do lekcji!

 

Czas poza szkołą też może być pouczający

Nie samą nauką żyje człowiek – warto dać dzieciom chwilę oddechu, by mogły zregenerować siły wśród znajomych czy w zaciszu własnego pokoju. Zachęcajmy je do czytania nie tylko obowiązkowych lektur, podrzucając im od czasu do czasu wartościowe książki. Niezależnie czy Twoje dziecko woli literaturę fantasy, komiksy czy hity młodzieżowe – w Świecie Książki każde z nich znajdzie coś dla siebie.

Co więcej, czekają tu na Was też rodzinne, edukacyjne planszówki i sekcja związana z hobby. Twoja pociecha może rozwijać swoje talenty malarskie czy majsterkowania.

PS Zeszyty i przybory też tutaj zakupicie.

 

Dobra atmosfera w szkole – lepsze warunki nauki

Kto z nas nie pamięta wspaniałych dziecięcych zabaw w gronie znajomych z klasy? Każdy uczeń, mały czy duży, chce być akceptowany przez grupę rówieśników. Nic tak nie zjednuje do siebie ludzi jak dobrze trafiony prezent urodzinowy lub nawet bez okazji. Warto zaprezentować się na początku roku jako osoba przyjazna i koleżeńska, a szkolne życie od razu będzie przyjemniejsze. Nanu-Nana zapewnia moc ciekawych zabawek, gier czy akcesoriów, dzięki którym Twoje dziecko wyróżni się czymś oryginalnym i nauczy dzielić się radością z innymi!

 

Nie zwlekaj i odwiedź Galerię Dominikańską, a z pewnością ominie Cię stres związany z nieprzygotowaniem na nowy rok szkolny!